Başvuru

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali & Film Market 

Türk sinemasının gelişimini teşvik etmeye, Uluslararası alanda tanıtımına katkıda bulunmaya ve kaliteli yapımların ülkemize gelmesine aracılık etmeyi amaç edinen Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali, Türk sinemasına yeni bir mecra kazadırmayı amaçlıyor.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali

Ulusal yarışmada, Uzunmetraj, Kurmaca, Belgesel, Kısafilm kurmaca,  Belgesel, Başvuruları kabul ediyor.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali

Son Başvuru 1 Kasım 2024
1 Aralık 2022'den tarihinden sonra tamamlanmış Filmler kabul edilecektir.

Bağımsız sinemanın korunması için, dünyadaki hikaye anlatmanın sanat ve gücünü sergilemek ve çeşitli kültürleri, görüşleri ve sohbeti paylaşmak için aracı oluyoruz.

Birçok topluluk ortağımızın desteği ile bağımsız sinemayı zengin, kültürel, ekonomik ve eğitsel varlık olarak sergiliyoruz.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali: Dünya sinemasını aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor

Büyüdükçe ve ekranlarımıza her zamankinden daha fazla gözle, en iyi Drama, Komedi, Tür, Belgesel, Deneysel, Web / Diziler, Animasyon ve Öğrenci filmlerinizi gerçekten istiyoruz! Ayrıca Hollywood, Bollywood, Avrupa ve Asya Sineması ülkelerinin temsilcilerine ulaştığımız için gurur duyuyoruz.

Cinsiyet veya ırktan bağımsız olarak tüm film yapımcılarının yaptığı filmlerin gösterilmesinden gurur duyan bir festivaliz. Herkesin bir şansı var ve programlama jürimiz dünya sinemasına uygun konularla aktif olarak film arıyor