Endüstri

Sinema  Endüstrisi

Haliç Goldenhorn Film Festivali ve Pazarı

En büyük sinematografi içerik, ekipman, tedarik ve İçerik üreticisinin en büyük üreticisi olan Türkiye’nin 1 haftalık mega etkinliği, İçerik Satıcıları, Alıcılar, Yapımcılar, Yönetmen, Finansman yöneticileri tek bir platformda bir araya getiriyor. Sizi katılmaya ve kendi kaynaklarınızı bulmaya, profesyonellere, şirketlere, ihtiyacınız olan fonlara bağlantı kurmaya davet ediyoruz. Haliç Goldenhorn Film Festivali ve Pazarı, sektör yöneticileri, Turizm Komisyonları, fon bulma ve geliştirme yöneticileri, acenteleri, temsilciler, yönetmenler, distribütörler, En üst düzey medya platformları, festival direktörleri, finansörler, film komisyonları, yapımcılar, yazarlar, film fonları, film enstitüleri, stüdyolar, dünya basını, sinema ve televizyon endüstrisine hizmet veren herkes. Etkinlik, tüm film yapım birlikleri – STK ları ve Türkiye Sinema kurumları tarafından destekleniyor.

Sinema endüstrisi için yeni bir mecra açıyoruz. ‘’FİLM MARKET’’

Türkiye’nin sinema endüstrisi, Dünyanın sayılı ekipman firmaları, Kiralama şirketleri, tedarikçiler, yapım şirketleri, yönetmenler, Akademisyenler ve sinema öğrencileri, filmleriyle ve yeni projelerle deneyimli yapımcılara, finansörlere, katılımcılara, film komisyonlarına film ve projelerini sunmak için burada olacaklar.

Halic Goldenhorn Film Festivali & Market

Özellikli sinema eserleri, nitelikli sinema, sinema felsefesi, Film ve sinema eğitim sektörünü tanıtarak, Film Festivallerini yeniden tanımlamayı hedefliyor. Festival, yalnızca sanat, ticaret ve sinema endüstrisi alanındaki Festival katılımcılarıyla bir arada & iş birliği amacına odaklanmayı hedefliyor.

Türkiye de ilk defa yapılacak ‘’FİLM MARKET’’

Haliç film market, bulunduğu coğrafi konumu itibari ile Dünya sinemaları Hollywood’un, Bollywood’un, Avrupa ve Asya Sineması, TV kanalları, bölgesel ve dünya sinemalarının temsilcileri bir araya gelip, bir kaç gün kaldıkları ve bu sinematik mecrada iyi işbirliği kurarak vazgeçemeyecekleri bir festival & Film market olacak.

Halic Goldenhorn Film Festival & Market

Film Yapımcıları, Film Stüdyoları, Yönetmenler, Sinema ekipman firmaları, Profesyoneller, Yatırımcılar, Finansörler, Medya Şirketleri, Aktörler, Yazarlar, Müzisyenler, Çevrimiçi Platformlar, TV Kanalları, Sinema Sahipleri, Aracılar, Ekipman Tedarikçileri, Distribütörler, Elçilikler, Film Komisyonları, Turizm Kurulları, Devlet Temsilcileri